Beata Kozidrak negocjuje udział w "The Voice of Poland"! Kogo jeszcze zobaczymy w jury?

POLSAT

Już jesienią na antenę TVP 2 wraca "The Voice of Poland". Jak ustalił magazyn "Flesz", udział w show negocjują Małgorzata Ostrowska - była wokalistka grupy Lombard i Beata Kozidrak. Która z nich podpisze kontrakt?

Już we wrześniu jurorzy zaczną poszukiwania nowych talentów wokalnych wśród uczestników „The Voice of Poland”. Jak dowiedział się „Flesz”, w fotelu jurorskim, obok Edyty Górniak, Tomsona i Barona oraz przypuszczalnie Kamila Bednarka, zobaczymy prawdopodobnie albo Małgorzatę Ostrowską, albo Beatę Kozidrak.

Jak TVP tłumaczy ten wybór?

Sukces programów TVP2 „The Voice of Poland” i „The Voice Senior” pokazał nam, że widzowie chcą, by w jury zasiadały gwiazdy sceny muzycznej, które kocha i młode, i starsze pokolenie. A do nich bez wątpienia należą Beata Kozidrak i Małgorzata Ostrowska. Rozmowy z artystkami trwają, ale umowy nie są jeszcze podpisane – mówi osoba z TVP.

Z kolei skład jurorski „ The Voice Senior” na razie pozostaje bez zmian, a sam program pojawi się na antenie późną jesienią – tym razem w nieco zmienionej, 6-odcinkowej formule.

Więcej o "The Voice of Poland" przeczytasz w nowym "Fleszu".

Party.pl

Beata Kozidrak ma szansę zasiąść w jury "The Voice of Poland".

Instagram